Obavijest o ronilačkom tečaju

Poštovani kolegice i kolege,

Sveučilišni ronilački klub ZADRON u suradnji s Ronilačkim Centrom Foka,  organizira u mjesecu svibnju tečaj po NAUI  certifikaciji :

-              Ronilac ( Scuba Diver – Openwater ) –  850 Kn + 250 Kn certifikacija

U slučaju da polaznik ne položi tečaj nije dužan platiti certifikaciju.

Za studente će dodatno biti dogovoren popust čija će visina ovisiti o broju prijavljenih kandidata.

Tečaju mogu pristupiti samo redovni članovi Kluba ,s ispunjenom Pristupnicom,  te plaćenom članarinom za 2014 godinu koja za studente iznosi 100 kn, a za djelatnike Sveučilišta,  200 Kn.

Teorijski dio tečajeva će se održati na Sveučilištu – Stari kampus na rivi,  7-8-9.svibnja u večernjim satima ( 19-21 ) u arheološkom Praktikumu 2 , koji se nalazi u podrumu zgrade na rivi.

Praktični dio tečajeva-zaroni planiraju se održati na otoku Pagu – kamp Šimuni, 10 i  11. svibnja  ili po dogovoru s instruktorom tečaja.

Tečajeve i članarinu treba uplatiti na žiro račun ZADRON-a :

IBAN :  HR2923300031151563490 ili na licu mjesta u gotovini.

Moguća je i uplata u dvije rate, 500 kn tijekom teorijske nastave, te ostatak nakon položenog tečaja, u svakom slučaju prije narudžbe certifikata.

Mole se svi zainteresirani kandidati da pošalju prijavu (odgovore na ovu poruku ) elektronskom poštom na zadron@unizd.hr  najkasnije do 5.svibnja 2014.

Očekujemo Vas u što većem broju !

Srdačan pozdrav,

Mirko

This entry was posted in Razno. Bookmark the permalink.