NAUI tečaj

Poštovani kolegice i kolege,

Sveučilišni ronilački klub ZADRON u suradnji s Ronilačkim Centrom Foka, organizira u mjesecu travnju 2015 godine, tečajeve po NAUI certifikaciji :
- Ronilac ( Scuba Diver – Openwater ) –  850 Kn + 210 Kn certifikacija
Napredni ronilac ( Advanced Scuba Diver ) – 710 Kn + 210 Kn certifikacija
– Nitrox ronilac ( Nitrox Diver ) – 600 Kn + 210 Kn certifikacija

U slučaju da polaznik ne položi tečaj nije dužan platiti certifikaciju.

Tečaju mogu pristupiti samo redovni članovi Kluba ,s ispunjenom Pristupnicom, te plaćenom članarinom za 2015 godinu koja za studente iznosi 100 kn, a za djelatnike Sveučilišta, 200 Kn.

Teorijski dio tečajeva će se održati na Sveučilištu – Stari kampus na rivi,  8-9-10.travnja u večernjim satima ( 19.30-21.30 ) u arheološkom Praktikumu 2 , koji se nalazi u podrumu zgrade na rivi.

Praktični dio tečajeva-zaroni planiraju se održati na otoku Pagu – kamp Šimuni, 11 i  12. travnja  ili po dogovoru s instruktorom tečaja.

Tečajeve i članarinu treba uplatiti na žiro račun ZADRON-a :
IBAN : HR2923300031151563490 ili na licu mjesta u gotovini.

Moguća je i uplata u dvije rate, 500 kn tijekom teorijske nastave, te ostatak nakon položenog tečaja, u svakom slučaju prije narudžbe certifikata.

Mole se svi zainteresirani kandidati da pošalju prijavu (odgovore na ovu poruku ) elektronskom poštom na zadron@unizd.hr  najkasnije do 5. travnja 2015.

Očekujemo Vas u što većem broju !

Srdačan pozdrav,
Mirko

This entry was posted in Novosti. Bookmark the permalink.